A więc, jak niektórzy wiedzą miałam już 3 blogi, zawsze przerywałam i ich nie dokańczałam. Mam nadzieję że z tym tak nie będzie. Chociaż chcę uprzedzić że posty zacznę dodawać dopiero za jakieś 2 tygodnie (szkoła) to mam nadzieję że będziecie mnie wspierać i będę pisać częściej. No cóż no to "na początek" to chyba tyle ;* ^^
PS.
Blog będzie głównie o dziewczynie i One Direction, czyli że często będzie opisywana tylko główna bohaterka a nie zawsze One Direction.